Řízení sněžné rolby

Nevšední zážitek lákající mnohé muže! Poznáte, že práce rolbaře není vůbec jednoduchá a že upravit cesty, aby byly rovné, není tak snadné, jak to na první pohled vypadá ...

Adrenalinový zažitek řízení sněžné rolby umožňuje jízdu v rolbě při úpravě cest či převozu materiálu. V úvodu proběhne seznámení se sněžnou rolbou, hlavními funkčními systémy a jejím řízením. Rolbu řídí v první části profesionální rolbař a vy jej pozorujete ze sedadla spolujezdce. Cestou se můžete ptát na vše, co vás zajímá. V závěrečné části si sami rolbu zařídíte.

Zážitek je to opravdu velmi zajímavý. Rolba má mnoho zajímavých a zvláštních prvků pro řízení a ovládání různých přídavných zařízení pro odhrnování sněhu či další úpravy cest. No přiznejme si, kolikrát v životě jste řídili pásové vozidlo a jěště k tomu na sněhu?

Tento zážitek udělá určitě radost většině vyznavačům zimních sportů, milovníkům techniky, ale i ostatním příznivcům adrenalinových zážitků.

Luční bouda leží v 1. zóně Krkonošského národního parku a proto všechny aktivity probíhají v souladu s platnými povoleními a předpisy.

Zážitek obsahuje

  • 50 minut řídí rolbu zkušený rolbař, 10 minut vy sami

Místo konání (zahájení a ukončení)

  • Luční bouda

Čerpání zážitku

  • prosinec - duben, za dobrých sněhových podmínek

Oblečení

  • pohodlné, teplé

Cena

  • 2400 Kč
  • zážitek je možné pořídit také ve formě dárkového poukazu

Objednávka zážitku „Řízení sněžné rolby”

Po odeslání této předběžné objednávky vás během následujícího pracovního dne budeme kontaktovat.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.