Fitness

V naší posilovně si na své přijde úplně každý. Pro muže jsou zde kvalitní posilovací stroje jak na horní, tak i dolní část těla, pro dámy jsou připraveny speciální stroje zaměřené na posílení problémových ženských partií. Součástí posilovny je i kardio zóna vybavená značkovými běžeckými pásy, rotopedy a orbitreky.

Nechybí zde ani prostor na protažení či posilování s vlastním tělem.

Fitness to je způsob života, kdy pečujete o své tělo i mysl pomocí pohybu. Fitness aktivity je možno rozdělit na posilovací aktivity, které zpevňují a tvoří svaly nebo aerobní například běh, spinning nebo cvičení na speciálních strojích (rotoped, orbitrek), které pomáhají snižovat váhu, zvyšovat vytrvalost a posilovat srdce.
 
Pravidelným cvičením si zpevníte a protáhnete celé tělo a získáte ztracenou energii. Stanete se pohyblivějšími a zlepší se Vám schopnost soustředění. Posílíte také důležité zádové svalstvo, a tím se zbavíte dnes tolik rozšířené bolesti zad a šíje. Zlepší se i metabolismus, protože tělo začne tuky namísto ukládání spalovat. A co je důležité, vyčistíte si hlavu a hodíte za hlavu všechny starosti.
 
Doporučená doba pobytu je 1 – 1,5 hodiny.
 
 

Ceny a dostupné pokoje


Při on-line rezervaci sleva od 100 Kč / pokoj

  • logo_hannah_2_200x63.png