Masáže

Masáže lidé využívají k uvolnění, relaxaci, rehabilitaci a regeneraci těla i ducha, k odstranění následků našeho špatného životního stylu,  který je plný stresu, starostí, jednostranně zatěžovaného svalového aparátu a nedostatku pohybu. Po masáži si vychutnejte pocit uvolňení a pozitivního vyladění. Masáž výborně působí i na psychiku člověka.

 

Klasická sportovní a regenerační masáž

Pomáhá vyrovnávat následky způsobené jednostrannou činností, přetěžováním a nesprávným držením těla, čímž se výrazně podílí na prevenci bolesti zad a kloubů. Podporuje krevní oběh, zabraňuje vzniku otoků a usnadňuje srdeční činnost. Prokrvením kůže a podkoží zlepšuje látkovou výměnu, čímž zpomaluje proces stárnutí a působí proti celulitidě. Její pravidelná aplikace celkově utužuje organismus a stimuluje jeho imunitní systém.

Aroma masáž

Aroma masáž, jinak nezkráceně také aromaterapeutická masáž, je relaxační masáž spojená s léčivým účinkem éterických olejů, podporuje zdraví, ulevuje při zátěži a stresu, posiluje imunitu organizmu a harmonizuje tělo i psychiku, celkově uklidňuje.

Náš odborně školený personál Vám doporučí konkrétní esenciální olej v závislosti na vašich konkrétních přáních či problémech.

 

Dobu trvání a cenu jednotlivých masáží najdete v ceníku.

Ceny a dostupné pokoje


Při on-line rezervaci sleva od 100 Kč / pokoj

  • logo_hannah_2_200x63.png