Doprava k hotelu

Pro zájemce zajišťujeme dopravu k hotelu v letním období hotelovým automobilem či čtyřkolkou, v zimě rolbou, čtyřkolkou nebo skútrem. Proto se ceny dopravného pro různá období liší. U vybraných pobytů zajišťujeme dopravu ve stanovený čas zdarma.

Naším dopravním prostředkem absolvujete cca 8 km dlouhý úsek a překonáte stoupání 750 m během pár minut.
Doprava je zajišťována od pizzerie Anděl umístěné před vjezdem na parkoviště P3 – Kaplička, po dohodě případně z autobusového nádraží v Peci pod Sněžkou.

Kde je Parkoviště u Kapličky?
Z centrální křižovatky v Peci pod Sněžkou („křižovatka Na Peci“) jedete nahoru po hlavní silnici směrem k dolní stanici lanovky na Sněžku. Po 200 m přijedete k parkovišti P3 - Kaplička. Po pravé straně před vjezdem na parkoviště je umístěna pizzerie Anděl. Parkování je placené a úhrada se provádí na parkovišti dle ceníku provozovatele. Aktuální informace o parkování v Peci pod Sněžkou naleznete zde

Veškerou dopravu je nezbytné si nejpozději den před příjezdem zarezervovat na telefonním čísle recepce hotelu Luční bouda +420 733 740 889, kde vám potvrdí i čas přepravy.

 

Pobyty s dopravou ZDARMA
K pobytům na 2 a více nocí v APARTMÁNU SNĚŽKA a na pokojích STANDARD nabízíme bezplatnou hromadnou dopravu naším vozidlem nebo rolbou z Pece pod Sněžkou na Luční boudu v časech pro hromadný svoz. Při online rezervacích prosíme uveďte do poznámky „DOPRAVA ZDARMA“.

Cestu je nutné si rezervovat nejpozději den před nastoupením jízdy na recepci hotelu. Předpokládané časy přepravy jsou uvedeny v následující tabulce. Prosíme dostavte se včas na místo odjezdu, jde o skupinovou dopravu a ostatní klienti na vás nemohou čekat. Přeprava v jiné časy je zpoplatněna cenami pro individuální jízdy.

 

Hromadný svoz - předpokládané časy odjezdů
Nahoru denně (kromě pátku) v 15:00,
každý pátek v 18:30
odjezd z Pece pod Sněžkou od pizzerie Anděl umístěné
před vjezdem na parkoviště P3 – Kaplička
Dolů ve 13:30 od Luční boudy zpět do Pece pod Sněžkou

Cestu je nutné si rezervovat nejpozději den před nastoupením jízdy na recepci hotelu, kdy bude upřesněn i čas. Přeprava v jiné časy je zpoplatněna cenami pro individuální jízdy. Psi jsou přepravování pouze s náhubkem. Prosíme dostavte se včas na místo odjezdu, jde o skupinovou dopravu a ostatní klienti na vás nemohou čekat.

 

Ceník individuální a hromadné dopravy

Letní provoz (cca květen/červen - září/říjen)1
individuální jízda automobilem - max 6 osob 1000,-Kč / jízdu
hromadný svoz ve stanovený čas 200,-Kč / jízdu /osobu
(zdarma pro vybrané pobyty)
Zimní provoz (cca září/říjen - květen/červen)1
individuální jízda sněžným skútrem/čtyřkolkou - max. 2 osoby 1500,-Kč / jízdu
individuální jízda rolbou - max. 8 osob 4000,-Kč / jízdu
hromadný svoz ve stanovený čas 400,-Kč / jízdu / osobu
(zdarma pro vybrané pobyty)

1 Za zimní provoz je považováno období, kdy je pro přepravu, byť jen na část cesty, nezbytné použít sněžné vozidlo (rolba, sněžný skútr, pásová čtyřkolka, atd.)

Pokud povětrnostní podmínky neumožní bezpečnou přepravu osob, může být dopravcem jednostranně změněn čas odjezdu nebo doprava bez náhrady zrušena. V případě jednostranného zrušení již klientem objednané dopravy na Luční boudu ze strany hotelu se neaplikují storno poplatky (pro nenastoupení klienta na pobyt) nebo v případě zrušení již objednané dopravy z Luční boudy do Pece pod Sněžkou je klientovi poskytnuto bezplatné ubytování do dne, kdy bude doprava zajištěna.

Ceny a dostupné pokoje


Při on-line rezervaci sleva od 100 Kč / pokoj

Provoz lanové dráhy

Lanovka
Pec - Růžová HoraV provozu
Růžová Hora - SněžkaV provozu

V celém areálu Luční boudy je
WIFI FREE ZÓNA

Wifi free zóna

  • BENEFIT_logo3D_2.jpg

  • logo_hannah_2_200x63.png