Pivní lázně

Pivní lázně poskytují originální lázeňskou proceduru, která pomáhá regenerovat celý lidský organismus a zahrnují koupel a léčivý zábal. Jsou současně doplněny nezbytnou pitnou kúrou, jak jinak než chutným zlatavým mokem PAROHÁČ. Při proceduře se zcela uvolníte a zapomenete na všední starosti.

 
Pivní lázně mají pozitivní vliv na organizmus, a to především díky omlazujícím účinkům živé kultury pivních kvasnic se směsí chmele. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek a uvolnění ztuhlého svalstva.
Procedura prokazatelně zlepšuje obranyschopnost těla, je účinná pro celkové uvolnění organizmu, prohřátí kloubů, a slouží také jako ozdravná kúra pro pleť i vlasy.
 
Průběh procedury:
  • Koupel v pivní lázni, jejíž hlavní složkou je naše pramenitá voda z toku Labe o teplotě 34-37 °C obohacená o živé kultury pivovarských kvasnic a směs drceného chmele. Atmosféru dokresluje vůně čerstvě uvařeného piva z místního pivovaru PAROHÁČ. Doporučená doba pivní koupele je přibližně 30 minut.
  • Po lázni ve zlatavém moku následuje relaxace na lůžku v zábalu, při které se organismus harmonizuje, dokončuje se fáze pocení a mysl uvolňuje tok pozitivních myšlenek. Klid a odpočinek si dopřejte v délce 20 - 30 minut.
  • V neposlední řadě nesmíme zapomenout na pitný režim. Doporučujeme průběžně doplňovat tekutiny, které tělo při této léčebné metodě vypotí, aby nedošlo k dehydrataci organismu. Jako ideální nápoj se jeví vychlazené pivo v nejlepším případě nepasterované, tedy s obsahem živých kvasnic - během procedury je neomezená konzumace piva PAROHÁČ z připraveného soudku.
  • Vhodným doplňkem pivních lázní je také masáž.

Ceny a dostupné pokoje


Při on-line rezervaci sleva od 100 Kč / pokoj

  • logo_hannah_2_200x63.png