Wellness

Dopřejte si relax a odpočinek...

V našem hotelu najdete několik oáz přímo stvořených pro Váš odpočinek. Pokud se cítíte zmoženi po náročné túře či po celodenním lyžování můžete využít jednu ze dvou saun, hydromasážní vanu nebo nově vybudované pivní lázně.

Pivní lázně poskytují originální lázeňskou proceduru, která pomáhá regenerovat celý lidský organismus a zahrnují koupel a léčivý zábal. Jsou současně doplněny nezbytnou pitnou kúrou, jak jinak než chutným zlatavým mokem PAROHÁČ. Při proceduře se zcela uvolníte a zapomenete na všední starosti.

Více informací

Masáže lidé využívají k uvolnění, relaxaci, rehabilitaci a regeneraci těla i ducha, k odstranění následků našeho špatného životního stylu,  který je plný stresu, starostí, jednostranně zatěžovaného svalového aparátu a nedostatku pohybu. Po masáži si vychutnejte pocit uvolňení a pozitivního vyladění. Masáž výborně působí i na psychiku člověka.

Více informací

Součástí relaxační zóny je pravá finská sauna ze severského dřeva. Doporučujeme několikrát vystřídat finskou saunu a ledovou sprchu, odpočinout si pak můžete v přilehlé, lehátky vybavené odpočívárně.

Více informací

Naši moderní vířivou vanu doporučujeme využívat pro uvolnění svalstva a relaxaci, lze ji kombinovat se saunováním. Vířivka je prostorná, velmi pohodlně se do ní vejdou 4 osoby. Po proceduře je možné relaxovat v přilehlé odpočívárně, zaposlouchat se do příjemné hudby a zcela se odpoutat od reality.

Více informací

V naší posilovně si na své přijde úplně každý. Pro muže jsou zde kvalitní posilovací stroje jak na horní, tak i dolní část těla, pro dámy jsou připraveny speciální stroje zaměřené na posílení problémových ženských partií. Součástí posilovny je i kardio zóna vybavená značkovými běžeckými pásy, rotopedy a orbitreky.

Více informací


Ceny a dostupné pokoje


Při on-line rezervaci sleva od 100 Kč / pokoj

Předpověď počasí

  • Čtvrtek 12°C 3.8m/s
  • Pátek 9°C 4.6m/s
  • Sobota 3°C 8.2m/s
Podrobná předpověď

  • BENEFIT_logo3D_2.jpg

  • logo_hannah_2_200x63.png