Nabídky pro skupiny

Jedinečná poloha hotelu, jeho vybavení a úroveň služeb vytváří ideální podmínky pro uspořádání nejrůznějších akcí jako jsou školení, semináře, teambuildingy, či sportovně-relaxační kurzy a programy. Pravidelně se tu konají svatební obřady i hostiny a pobyty pro školní skupiny.

Okolní příroda umožňuje bohaté sportovní vyžití. Nabídka aktivit umožňuje skvělý adrenalinový zážitek. Zaměstnanci hotelu vyjdou vstříc vašim individuálním požadavkům a pomohou vám s přípravou programu Vašeho pobytu, abyste si ho opravdu užili.

Stmelte kolektiv právě na Luční boudě!

V případě vašeho zájmu vám připravíme program, který je zaměřen na metody a nástroje vedoucí ke zlepšení týmové práce, komunikace a integrity ve firmě.

Více informací

Luční bouda umožňuje pořádání školení či konferencí od malých skupin až po cca 150 osob. K dispozici je samozřejmě ubytování pro všechny účastníky a několik sálů, které lze navzájem propojit a variabilně uspořádat. V případě zájmu zajistíme dopravu pro účastníky akce v letním i zimním období.

Více informací

Hotel Luční bouda ležící v srdci Krkonošského národního parku je ideálním místem k prožití jedinečných okamžiků ve Vašem životě. Připravíme pro Vás na míru svatební hostinu, oslavu životního jubilea, křtiny, promoce či oslavu jiné významné příležitosti.

Více informací

Nabízíme možnost uspořádání sportovní akce jak sportovním organizacím a oddílům, tak i jednotlivcům. Zajistíme vše podle Vašich přání a požadavků pro dětské sportovní dny, sportovní turnaje a závody nebo prezentaci sportovní organizace či oddílu.

Více informací

Jedinečná poloha Luční boudy, vybavení a úroveň služeb vytváří skvělé podmínky pro uspořádání kondičního soustředění pro sportovce z nejrůznějších sportovních odvětví a klubů.

Více informací

Vyhněte se smogu a překročeným limitům polétavého prachu a vyčistěte si váš organismus v krásné přírodě na hřebenech Krkonoš.

Více informací


Ceny a dostupné pokoje


Při on-line rezervaci sleva od 100 Kč / pokoj

On-line kamera

0:56 15.1°C J
8.6m/s
86%
Další kamery

Předpověď počasí

  • Čtvrtek 12°C 3.8m/s
  • Pátek 9°C 4.6m/s
  • Sobota 3°C 8.2m/s
Podrobná předpověď

  • logo-kiteseason-small.jpg

Kam dál?

  • logo_VH.png

  • logo_hannah_2_200x63.png