Gastronomie

Jezte a pijte tak vysoko, jak to jen jde! Vše pro vás připravujeme s maximální péčí a čerstvé.

Restaurace Luční boudy je nejvýše položeným restauračním zařízením v Čechách, a nejen to, je také jednou z nejstarších restaurací v Krkonoších. Dlouholetou tradicí je i naše pekárna s věhlasnými velkými rohlíky a borůvkovými koláči. Mezi zajímavosti patří také výroba vlastního piva PAROHÁČ. V sezóně slouží pro rychlé občerstvení bufet.

Živé ryby čekají v kádích na vylovení, abyste je dostali čerstvé na talíř. Víno je uloženo ve vinotéce, která slouží i pro jeho archivaci.

V nejvýše položené restauraci v České republice si pochutnáte na vynikajících horských specialitách, které pro Vás denně s láskou připravujeme.

Více informací

Rohlík z Luční a borůvkový koláč - to jsou tradiční výrobky z naší pekárny, pro něž mnozí nelitují pár kilometrů cesty navíc...

Více informací

Luční bouda dokáže svým hostům odkrýt i historické sklepní prostory - důmyslnou síť chodeb a zákoutí i původní prostory vinotéky.

Více informací

Ochutnejte naše speciality - pstruha duhového či sivena amerického.

Více informací

Bufet slouží zejména turistům k rychlému občerstvení. V nabídce najdete kromě polévky a borůvkových koláčů také vyhlášené klobásy, nealko nápoje a samozřejmě pivo PAROHÁČ.

Více informací

Ceny a dostupné pokoje


Při on-line rezervaci sleva od 100 Kč / pokoj

On-line kamera

23:55 15.1°C J
8.6m/s
86%
Další kamery

Předpověď počasí

  • Středa 12°C 2.9m/s
  • Čtvrtek 12°C 3.8m/s
  • Pátek 9°C 4.6m/s
Podrobná předpověď

V celém areálu Luční boudy je
WIFI FREE ZÓNA

Wifi free zóna

  • BENEFIT_logo3D_2.jpg

  • minipivo-hb-light.png

  • logo_hannah_2_200x63.png