Gastronomie

Jezte a pijte tak vysoko, jak to jen jde! Vše pro vás připravujeme s maximální péčí a čerstvé.

Restaurace Luční boudy je nejvýše položeným restauračním zařízením v Čechách, a nejen to, je také jednou z nejstarších restaurací v Krkonoších. Dlouholetou tradicí je i naše pekárna s věhlasnými velkými rohlíky a borůvkovými koláči. Naopak mezi naše nejžhavější novinky patří otevření minipivovaru Luční Bouda a výroba vlastního piva Paroháč. V sezóně slouží pro rychlé občerstvení bufet.

Živé ryby čekají v kádích na vylovení, abyste je dostali čerstvé na talíř. Víno je uloženo ve vinotéce, která slouží i pro jeho archivaci.

 

V nejvýše položené restauraci v České republice si pochutnáte na vynikajících horských specialitách, které pro Vás denně s láskou připravujeme.

Více informací

Rohlík z Luční a borůvkový koláč - to jsou tradiční výrobky z naší pekárny, pro něž mnozí nelitují pár kilometrů cesty navíc ...

Více informací

Luční bouda dokáže svým hostům odkrýt i historické sklepní prostory - důmyslnou síť chodeb a zákoutí i původní prostory vinotéky.

Více informací

Ochutnejte naše speciality - pstruha duhového či sivena amerického. Ryby si můžete sami odchytit přímo z kádí v našich sklepích a kuchař vám je poté připraví.

Více informací

Bufet slouží zejména turistům k rychlému občerstvení. V nabídce najdete kromě polévky a borůvkových koláčů také vyhlášené klobásy, nealko nápoje a samozřejmě pivo PAROHÁČ.

Více informací

on-line rezervace Nově při on-line rezervaci sleva 3%

Akceptujeme

  • BENEFIT_logo3D_2.jpg

On-line kamera

Pohled na sněžku
18:08 5.4°C JV
5.7m/s
100%
Další kamery

Novinky

22. dubna 2014

Koncert skupiny ECHT! zrušen, ECHO bude.

Všem, kdo si chtěli poslechnout koncert skupiny ECHT! v sobotu 26.4., oznamujeme, že se koncert z technických důvodů překládá, termín upřesníme. ECHO, přehlídka vítězných snímků Festivalu outdoorových filmů, proběhne v pátek i v sobotu beze změn. Těšíme se na Vás :) 

2. dubna 2014

Změna v letní dopravě

Na základě častých dotazů a návrhů ze strany našich hostů souvisejících se zvýšeným zájmem o ubytování na prodloužené víkendy a také v důsledku změny sněhových a tím i dopravních podmínek na vrcholcích Krkonoš přinášíme novinku v letní dopravě na Luční boudu. K ubytování na 3 a více nocí poskytujeme letní DOPRAVU ZDARMA.

26. března 2014

Dnešní ráno na Luční boudě - 26.3.2014

Nemůžeme se s Vámi nepodělit o dnešní nádherné počasí na Luční boudě. Fotogalerie Vás utvrdí v tom, že u nás zima ještě určitě neskončila.. :)

Archiv novinek

Předpověď počasí

  • Čtvrtek 10°C 2.5m/s
  • Pátek 8°C 4.2m/s
  • Sobota 7°C 1.7m/s
Podrobná předpověď

Provoz lanové dráhy

Lanovka
Pec - Růžová HoraMimo provoz
Růžová Hora - SněžkaMimo provoz

Kam dál?

  • labska_bouda.jpg
  • logo_VH.png

  • minipivo-hb-light.png