Gastronomie

Jezte a pijte tak vysoko, jak to jen jde! Vše pro vás připravujeme s maximální péčí a čerstvé.

Restaurace Luční boudy je nejvýše položeným restauračním zařízením v Čechách, a nejen to, je také jednou z nejstarších restaurací v Krkonoších. Dlouholetou tradicí je i naše pekárna s věhlasnými velkými rohlíky a borůvkovými koláči. Naopak mezi naše nejžhavější novinky patří otevření minipivovaru Luční Bouda a výroba vlastního piva Paroháč. V sezóně slouží pro rychlé občerstvení bufet.

Živé ryby čekají v kádích na vylovení, abyste je dostali čerstvé na talíř. Víno je uloženo ve vinotéce, která slouží i pro jeho archivaci.

 

V nejvýše položené restauraci v České republice si pochutnáte na vynikajících horských specialitách, které pro Vás denně s láskou připravujeme.

Více informací

Rohlík z Luční a borůvkový koláč - to jsou tradiční výrobky z naší pekárny, pro něž mnozí nelitují pár kilometrů cesty navíc ...

Více informací

Luční bouda dokáže svým hostům odkrýt i historické sklepní prostory - důmyslnou síť chodeb a zákoutí i původní prostory vinotéky.

Více informací

Ochutnejte naše speciality - pstruha duhového či sivena amerického. Ryby si můžete sami odchytit přímo z kádí v našich sklepích a kuchař vám je poté připraví.

Více informací

Bufet slouží zejména turistům k rychlému občerstvení. V nabídce najdete kromě polévky a borůvkových koláčů také vyhlášené klobásy, nealko nápoje a samozřejmě pivo PAROHÁČ.

Více informací

on-line rezervace Nově při on-line rezervaci sleva 3%

Akceptujeme

  • BENEFIT_logo3D_2.jpg

On-line kamera

11:39 -1.8°C Z
12.7m/s
100%
Další kamery

Novinky

25. listopadu 2014

Záchranná služba vrcholky hor se stává ostatní složkou IZS

Záchranná služba vrcholky hor z. s. uzavřela dne 25.11.2014 dohodu o plánované pomoci na vyžádání s Českou republikou - Hasičským záchranným sborem Královehradeckého kraje. Mezi zákládající členy Záchranné služby vrcholky hor patří Luční i Labská bouda.

Archiv novinek

Předpověď počasí

  • Úterý -5°C 4.8m/s
  • Středa -5°C 5.9m/s
  • Čtvrtek -4°C 5.6m/s
Podrobná předpověď

Provoz lanové dráhy

Lanovka
Pec - Růžová HoraMimo provoz
Růžová Hora - SněžkaMimo provoz

Kam dál?

  • labska_bouda.jpg
  • logo_VH.png

  • minipivo-hb-light.png